Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
 
 

SPORZĄDZANIE INSTRUKCJI BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO OBIEKTÓW

Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, która jest podstawowym dokumentem w zakresie bezpieczeństwa zakładu pracy. Przygotowanie takiej instrukcji jest obowiązkiem wszystkich właścicieli i zarządców budynków. Dokument ten powinien się znaleźć w niemal wszystkich obiektach przeznaczonych do wykonywania funkcji użyteczności publicznej, tj. urzędy, szkoły, szpitale, ośrodki zdrowia, internaty, przedszkola itp. oraz w budynkach zamieszkania zbiorowego, produkcyjnych, magazynowych oraz inwentarskich, w których występuje strefa zagrożenia wybuchem.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego wykonana przez naszą firmę to gwarancja otrzymania dokumentu na najwyższym poziomie. Kwalifikacje naszych specjalistów i imponujące doświadczenie sprawiają, że każdy dokument, który opracujemy spełnia wymogi prawne oraz spotyka się z pozytywną oceną Straży Pożarnej.
Zajmujemy się również aktualizacjami instrukcji bezpieczeństwa pożarowego funkcjonujących już w Państwa zakładach pracy. Obowiązek aktualizacji tego dokumentu co najmniej raz na 2 lata narzuca Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. Nr 109, poz. 719).

 

 
45-424 Opole, ul. Częstochowska 2A
tel. 793 015 998, e-mail: info@alter-poz.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS